ykleniyor

Web Tasarım

İNTERNET SİTESİ (WEB) TASARIMI

Günümüz piyasasında en önemli rekabet araçlarından biri şüphesiz internet siteleridir. BASA Bilişim; günün koşullarında ve tüm web tasarım standartlarını göz önünde tutarak, hedef kitlenize yönelik internet sitesini; tasarlar, tüm yazılım ve tasarım argümanları özenle seçerek, arama motorları ve kullanıcı dostu arayüzler ortaya çıkartır. 

İster dinamik isterse statik bir web tasarım olsun sosyal medya entegrasyonu, tarayıcı desteği gibi standartlar korunur ve uygulanır. Sitenizin mobil uyumluluğu özenle gözden geçirilir, mobil menü yapısı tüm mobil cihazlarda test edilir ve sonuç mükemmel olana dek uygulamanız geliştirilir. 

Projenizin tüm aşamalarında detaylı olarak bilgilendirilir, sonuçlarından haberdar edilirsiniz. Projenin planlamasını ve katettiği aşamayı takip edip müdahil olabilirsiniz. Web tasarım yapısı ve genel konseptinin belirlenmesi içeriğin ve sayfaların genel yapısı gibi aşamaların tümünde sizinle ekibinizin bir parçası gibi çalışılır. 

Tasarımınız yayın hayatına başladıktan sonra da işimiz bitmez. Dilerseniz içerik geliştirme, interaktif kampanyalar, e-bültenler gibi diğer uygulamalar ile bütünleştirilir, daha fazla kullanıcıya ulaşması için çaba sarf edilir.


GRAFİK TASARIMI

Yaratıcı bir fikir mesajınızın kolayca algılanmasını sağlar. Metin, grafik, animasyon gibi ögelerin kullanılarak oluşturulduğu ve görsel mesajların en etkili şekilde verilmeye çalışıldığı katalog, broşür, afiş tasarımları, hedef gruplara ulaşmada çok önemli rol oynar.

Aslında konuda en önemli rolü grafik tasarımı üstlenmiştir. Grafik tasarımı; duygu, düşünce ve görsel hafızayı en iyi şekilde kullanmaya yarayan tasarlama modelidir. BASA Bilişim, ihtiyaç duyduğunuz her türlü tasarımı projelendirerek alanında uzman profesyonel tasarımcılarla ihtiyaç duyduğunuz en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. 

BASA Bilişim olarak yapmış olduğunuz işin analizini yaparak, size en uyun şekilde kurumsal kimlik, ilan, kartvizit, logo, branda/afiş ve poster tasarlıyoruz. Tasarım dünyasının ve teknolojisinin yeniliklerini takip etmekte, projenizin kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım çalışmalarının yapılması için gerekli olan tüm görsel çalışmaları özgün bir şekilde hazırlamaktayız.

Hedef kitlenize ürün ya da etkinliğinizi dikkat çekici ögelerle tanıtmayı amaçlayan; Katalog Tasarımı, Afiş Tasarımı, Broşür Tasarımı, OutDoor-Indoor Reklam Tasarımları, Çıkartma ve Promosyon Tasarımları, İlan, Kartvizit, Logo ve Branda tasarımlarımızda akılda kalıcı, çekici, farklı ve özgün dizaynlar hazırlamaktayız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!